Creativity

We give directions using our creativity
to innovation

Honesty

We continue to innovate
with honesty

Professionalism

We are advancing our innovations
professionally.

Creativity

We give directions using our creativity
to innovation

Honesty

We continue to innovate
with honesty

Professionalism

We are advancing our innovations
professionally.

Always one step further with TURKSA Group!

ABOUT US

Would you like to get to know TURKSA Group, which meets customer needs and has a professional service to its customers?

With its professionalism, creativity, honesty, and market development features since its establishment, our company aims to take its place among the pioneers of the sector with its Construction, Education, Tourism and Furniture services by showing steady growth. Whatever the sector we serve, no matter how our working conditions are regulated; We can say that being successful in that field and based on 100% customer satisfaction is among the biggest goals of our company.

With the principle of always being ahead of the day, we claim to be a prestigious brand for consumers and companies. We organize the workflow and take care of every project we work on and all our employees, including the project team, remain loyal to this process. Of course, all the features that make Türksa Group different are not limited to these. When you get to know us closely, you can understand better why we are “different” …

HAKKIMIZDA

Müşteri ihtiyaçlarını karşılayan ve müşterilerine profesyonel hizmeti görev edinmiş Türksa Group’u yakından tanımaya ne dersiniz?

Kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle firmamız, istikrarlı bir büyüme göstererek İnşaat, Eğitim, Turizm ve Mobilya hizmetleri ile sektörün öncüleri arasında yerini almayı hedefliyor. Hizmet verdiğimiz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarımız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; o alanda başarılı olmak ve %100 müşteri memnuniyetini esas almak, firmamızın en büyük hedefleri arasındadır diyebiliriz.

Daima günün ilerisinde olma prensibiyle, tüketiciler ve şirketler için prestijli bir marka olduğumuzu iddia ediyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dâhil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz. Elbette Türksa Group’u farklı kılan tüm özellikler bunlarla sınırlı değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden ‘farklı’ olduğumuzu çok daha iyi anlayabilirsiniz…

TURKSA Group creates value and difference for its customers with its constantly developing superior and high equipment by innovative service understanding.

Top